Wspieraj serwis TeoriaElektryki.pl!

To co robię jest dla Ciebie wartościowe? Chcesz wesprzeć dostarczanie darmowej wiedzy na mojej stronie? W tym celu możesz przekazać dobrowolną dotację.

Wybierz kwotę dotacji:

Płatności realizowane są przez bezpieczny system Dotpay. Przy realizacji płatności wymagane jest imię, nazwisko oraz e-mail – jeśli chcesz pozostać anonimowy, użyj anonimowych danych. Na podany adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie wykonanej płatności.

10% wszystkich dochodów Teorii Elektryki trafi na wybrany cel charytatywny

Wspierając Teorię Elektryki, wspierasz również szczytne cele. Na fanpage’u regularnie wybierać będziemy zbiórki charytatywne, na które trafi 10% wszystkich dochodów uzyskanych z działalności pod szyldem TeoriaElektryki.pl – w tym z przekazanych przez Was dotacji.

Do tej pory przekazaliśmy już:

207,15 zł

Chcesz przekazać inną kwotę? Mieszkasz za granicą i nie masz konta w polskim banku?

Wybierz inną metodę wsparcia:

Skorzystaj z PayPal

Na swoim koncie PayPal, jako odbiorcę płatności wpisz:

kontakt@teoriaelektryki.pl

Wykonaj przelew bankowy

Skorzystaj z tradycyjnego przelewu bankowego:

Kod SWIFT/BIC: BPKOPLPW
IBAN: PL29 1020 5024 0000 1202 0105 0004

Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie na wszystkie odpowiem. Po prostu napisz do mnie na adres: kontakt@teoriaelektryki.pl. Pamiętaj, że przekazane dotacje mają charakter dobrowolny i nie dają dostępu do żadnych dodatkowych treści i usług. Wszystkie materiały na mojej stronie są całkowicie darmowe, a dotacja jest jedynie formą niezobowiązującego wsparcia. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie bloga.