Dzień dobry!

Nazywam się Artur Szulc i mam przyjemność uczyć innych Teorii Elektryki.

Dawno, dawno temu chciałem być tłumaczem przysięgłym. Później byłem trochę gitarzystą, a na studiach wylądowałem między automatykami i robotykami. Tak mi się te studia spodobały, że przez kolejne 5 lat pracowałem na etacie jako automatyko-elektryk z domieszką średnio rozgarniętego ślusarza. Obecnie jestem przedsiębiorcą, a do tego od czerwca 2018 prowadzę serwis TeoriaElektryki.pl

Skąd pomysł na tę stronę?

To proste! Od zawsze lubiłem uczyć innych. Począwszy od prostych sztuczek karcianych i jazdy na deskorolce, po matematykę, fizykę, czy grę na gitarze. A skoro po studiach zająłem się na dobre automatyką, to dlaczego by nie uczyć tego co robię na co dzień?

Piękne czasy…

Aby przekazać komuś wiedzę, najpierw wypada samemu ją zdobyć. Początkowo nie lubiłem przyznawać się do jej braku, co pewnego razu nieomal doprowadziło do spalenia transformatora za kilka tysięcy złotych. Dymu było sporo, ale na szczęście urządzenie żyje do dziś. Zdarzenie to jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie można wiecznie liczyć na szczęście. Postanowiłem wreszcie uporządkować i ugruntować swoją wiedzę.

NIE POMOGŁO

Żartuję, jest trochę lepiej.

Mój największy wróg: transformator!

Zacząłem czytać coraz więcej specjalistycznych książek, rozmawiać z ludźmi znającymi się na temacie i sprawdzać zdobytą teorię w warunkach praktycznych. Pierwszy sukces? Przestałem niszczyć drogie transformatory ;). Nie oznacza to oczywiście, że wpadki się nie zdarzają, ale z roku na rok czuję, że wiem więcej i cały czas staram się podążać tą ścieżką.

Chcesz skorzystać z mojej wiedzy?

Be my guest!

To czego się nauczyłem systematycznie przelewam do mojego własnego ogródka – serwisu TeoriaElektryki.pl. Wszystko co tu znajdziesz jest dla Ciebie, zupełnie za darmo i bez żadnych haczyków. Mam ogromną nadzieję, że moje artykuły pozwolą Ci lepiej zrozumieć zagadnienia elektryki i automatyki – taki jest mój główny cel. Ponadto jeśli chcesz związać się z tą branżą w przyszłości to kto wie, może moje artykuły ułatwią Ci tę drogę?

Prosty język i rzetelność pisanych przeze mnie artykułów to moje nadrzędne cele. Stąd też napisanie jednego tekstu zajmuje mi nawet 2-3 tygodnie. Jeśli chcesz, abym o każdym nowym tekście Cię poinformował, to obok możesz zostawić mi swoje imię oraz adres e-mail. Każda kolejna osoba chcąca być na bieżąco z moimi treściami to dla mnie ogromny sukces.

Powiadomienia e-mail

Gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć?

Kliknij na miejsce, które lubisz!

Powiadomienia o nowych postach, planach rozwoju strony i jej comiesięcznych statystykach. Co jakiś czas dzielę się też różnymi napotkanymi ciekawostkami ze świata elektrotechniki.

Wolisz Twittera? Żaden problem. Tam też znajdziesz wszystkie potrzebne powiadomienia, by nie przegapić niczego

Jeśli chcesz wspierać projekt TeoriaElektryki, to zajrzyj na Patronite! Wspierający mają szansę współtworzenia artykułów, a także nominacji na oficjalnego Patrona każdego nowego tekstu.

napisz do mnie: kontakt@teoriaelektryki.pl